טיפוח, טיפים

5 טיפים לשמירה על עור הפנים

שמירה על עור הפנים

שמירה על עור הפניםאין ספק כי לבוש יפה ויציבה זקופה תורמים הרבה למראה הכללי שלנו, אולם אם עור הפנים שלנו לא יהיה מטופח – עשינו רק חצי עבודה. שמירה על עור הפנים היא חיונית להשלמת ההופעה, וחשוב מאוד להפוך אותה לחלק בלתי נפרד מהשגרה. אז איך שומרים על עור הפנים בצורה הטובה ביותר? קראו את המאמר וקבלו טיפים מצוינים לשגרת טיפוח מצוינת עוד יותר.

  • ניקוי הוא מילת המפתח – כשאנחנו יוצאות לבלות אנחנו נוטות לעטות על עצמנו מסיכת מייק אפ לא מבוטלת, כדי לטשטש את הדברים שמהם אנחנו פחות מרוצות. אין ספק שהמראה שמתקבל הוא בהחלט יפה ונוצץ, אבל אם נשאיר את כל המייק אפ הזה על עור הפנים גם במהלך הלילה, הנקבוביות של העור שלנו יישארו סגורות והעור שלנו לא יוכל לנשום ולהתנקות. לכן, גם כשאנחנו חוזרות בשלוש לפנות בוקר, וכל מה שאנחנו רוצות זה לצנוח למיטה ולישון – אסור לנו לוותר על חמש דקות של ניקוי – שיכולות להיות קריטיות מאוד עבור העור.

  • בחירה נכונה של קרם לחות – על מנת ששגרת הטיפוח שלנו באמת תהיה אפקטיבית עבור העור שלנו, חשוב מאוד להזין אותו בלחות – זה כבר ברור. אבל, חשוב מאוד לדאוג, שקרם הלחות שבו אנחנו משתמשות יהיה קרם שתאריך התפוגה שלו עוד לא עבר, וכזה שמכיל ויטמין A להחלקת העור, ויטמין E ששומר על גמישותו וכשמדובר בקרם ליום – גם מקדם הגנה, כי גם השמש עושה לנו שמות בעור. אז זה לא חייב להיות הקרם הכי יקר במחלקת הקוסמטיקה, אבל זה בהחלט חייב להיות קרם איכותי, כי אחרת המריחה שלו היא לא אפקטיבית בעליל.

  • עיסוי הוא לא מילה גסה – עור הפנים שלנו צריך זרימת דם טובה על מנת שיוכל להתחדש ולהתגמש, מבלי להתייבש. לכן, מדי יום, במשך חמש דקות אפילו, חשוב לעסות את עור הפנים כשהלחץ המופעל על העור משתנה לפי מידת הרגישות של האזור. מסביב לעיניים נעסה יותר בעדינות, ובשאר חלקי הפנים הלחיצות יכולות להיות קצת יותר חזקות. ההרגשה שאחרי תהיה נפלאה – אין בכלל ספק בזאת.

  • טיפול 10,000 בבית – מעבר לשגרה הרגילה של שמירה על עור הפנים, אחת לשבוע כדאי מאוד לעשות טיפול קצת יותר מעמיק. טיפול זה יכול לכלול, מלבד שגרת הטיפוח הרגילה, גם שימוש במסכה המתאימה לסוג העור שלנו או ישיבה מעל סיר אדים על מים וחליטת קמומיל ולבנדר יחדיו. טיפול כזה פותח את הנקבוביות, ומאפשר לעור שלנו שרגיל להיסגר ולהתכווץ, גם לנשום וליהנות.

  • טיפול פנים מקצועי אחת לתקופה – כמה שנזין את העור, נמרח עליו את הקרמים המוצלחים ביותר ונדאג לניקוי שלו מדי ערב – לא נצליח להזין אותו כמו שקוסמטיקאית מקצועית יכולה. לכן, אחת לחודש או חודשיים, מומלץ מאוד לגשת לקוסמטיקאית המתמחה בתחום של שמירה על עור הפנים ועושה שימוש בחומרים איכותיים ומזינים, ולתת לה לעשות את מה שאנחנו לא יכולות. היא תדאג להוציא לנו שחורים, למרוח לנו תכשירים שלא נמצאים לנו בבית, לעסות את העור שלנו בצורה שקשה לעסותו לבד, ולספק לו מראה בריא ורענן.

הקפדה על שגרה כזאת של שמירה על עור הפנים תאפשר לנו ליהנות מעור פנים בריא ורענן, ותספק לנו הרגשה טובה למשך הרבה מאוד זמן. בהצלחה!

Tagged ,