שיער

5 טיפים לשיער מתולתל

טיפים לשיער מתולתל

האם את מהבחורות ברות המזל שזכו בשיער מתולתל? נהדר !
האם לפעמים את מרגישה לא כל כך ברת מזל ? השיער לא מסתדר ?

אל דאגה, אספנו עבורך 5 טיפים לשיער מתולתל שיגרמו לך לאהוב כל תלתל בשיער שלך

1. תספורת מדורגת – שיער מתולתל נראה נהדר כשהוא מסופר בשכבות ומקבל דירוג. הדירוג נותן לשיער צורה, תוחם את הפנים וגרם לתלתלים להיות מודגשים יותר. חשוב מאוד למצוא ספר/ית שידעו לתת מענה לסוג השיער ולהתאים את התספורת הנכונה.

2. ייבוש השיער / שימוש בדיפיוזר – לאחר החפיפה יש לסחוט היטב עודפי מים מהשיער, ולייבש בעדינות בעזרת מגבת אך לא לגעת בשיער יותר מדי כי זה עלול לשבור את התלתלים. ייבשי את השיער באמצעות דיפיוזר (חלק שמחברים למכשיר הפן) – הוא עוזר לייבש את השיער בצורה אחידה וטבעית וכך לשמור על התלתלים. חשוב לייבש לגמרי את השיער.

טיפים לשיער מתולתל3. הענקת לחות – שיער מתולתל נוטה להיות יבש יותר משיער חלק. ההמלצה הרווחת בקרב מעצבי השיער היא לא לחפוף את השיער מדי יום כיוון שפעולה זו עלולה להחמיר את היובש. לא לשכוח להשתמש בקונדישינר שיעניק לחות לשיער וירכך אותו. בזמן המקלחת, יש למרוח את הקונדישינר מתחת לקו הקרקפת (לא קרוב מדי!) כל הדרך עד לקצוות.

4. שימוש במוצרים ייעודים – כשבוחרים חומרים לשיער, חפשו את אלו שמיועדים לשיער מתולתל. מוצרים אלו עוזרים בהענקת לחות והורדת נפח. קחו מעט מהחומר בכף היד ועברו בעדינות על כל קווצת שיער בנפרד על מנת לא לשבור את התלתלים.

5. תאהבו את השיער – לא צריך להתבאס כל בוקר מול המראה על זה שקיבלתם שיער מתולתל – ההפך ! הרבה נשים עם שיער חלק משלמות לא מעט כסף במספרות על מנת להשיג מראה שיער מתולתל וסקסי. למדו איך לטפל בשיער ולעצב אותו ותתחילו להנות !

Tagged , ,