איפור

טיפים לאיפור: מריחת מסקרה

טיפים לאיפור: מריחת מסקרה

המסקרה נחשבת לאחת החברות הטובות ביותר של האישה. בעזרת מסקרה, את יכולה לטפח בצורה הנאותה ביותר את אזור הריסים שלך, וליצור את המראה שאת מחפשת. עם זאת, מדובר כמובן על כלי איפור עדין במיוחד, שדורש מיומנות מסוימת. על כן, החלטנו להציג בפניכן מספר טיפים לאיפור שיעזרו לכן להשתמש נכון במסקרה שלכן, כך שתוכלו לעבוד איתה בצורה הרבה יותר נוחה וטובה.

טיפים לאיפור – כך עובדים נכון עם המסקרה

טיפים לאיפור: מריחת מסקרה לבדוק באופן קבוע – קודם כל, כדאי לזכור כי מסקרה היא חומר שנוטה להתקלקל די מהר בשל המגע עם החמצן, ולכן לפני כל שימוש פותחים, מריחים ובודקים שלא יוצא ממנה ריח רע. כדאי בכל מקרה שיהיה גם מראש מלאי בבית של עוד כמה מסקרות כדי שבשעת הצורך לא תישארי בלי כלום.

טיפול מהשורש – כדי לעבוד נכון עם מסקרה, מומלץ להתחיל מהשורש של הריס, ומשם בעצם להמשיך כלפי מעלה. כדי שהשימוש יהיה נכון, רצוי מאד שה"טיפוס" למעלה על הריס יהיה בצורת זיג זג ולא בצורה ישרה – כך מקבלים את המראה המתבקש.

כמה שכבות? – חלק מהנשים עושות טעות ומורחות מיד בהתחלה שכבה אחת עבה ויחידה, למרות שאז העבודה היא קשה יותר. במקום זה, מרחי בכל פעם שכבה דקה מאד, תני לה להתייבש בין דקה לשתיים, ואז מרחי עוד שכבה דקה, ועוד לפי הצורך בהמשך.

ניקוי שאריות – אם נשארו כתמי מסקרה על העור, נותנים להם להתייבש (כדי שלא יימרחו בהמשך) ואז מנקים בצורה פשוטה בעזרת מקלון אוזניים או צמר גפן טבול במסיר איפור איכותי.

מריחת מסקרה בקלות

כעת אתן יכולות לראות, כיצד בעזרת מעט יותר תשומת לב וסבלנות, כל אחת יכולה לקבל את העיצוב המושלם לריסים שלה. אלו טיפים שקל מאד לממש, ולמי מכן שמשתמשת במסקרה בפעמים הראשונות, רצוי לבצע כמה ניסויים מול המראה.

רוצות עוד?
המדריך המלא לריסים מושלמים

Tagged , ,