איפור

תיק איפור – 5 מוצרי חובה

תיק איפור

תיק איפורכל אחת יודעת שבשביל המראה המושלם, רצוי גם להתאפר מעת לעת. לכל אחת כמובן יש את סגנון האיפור האהוב שלה, וכל אחת אוהבת להתאפר בתדירות משתנה, ולכל אחת חומרי האיפור שהיא מעדיפה. עם זאת, ישנם חמישה מוצרים שאף תיק איפור אינו שלם בלעדיהם. אז מהם המוצרים שהם חובה לתיק האיפור? הנה החמישה המובילים:

מוצרים בסיסיים עבור תיק איפור מושלם

1. מייק אפ – מוצר שפשוט אי אפשר בלעדיו. המייק אפ הוא שמאפשר לכן לכסות על פגמים שונים, וליצור את הגוון המושלם לעור הפנים שלכן. אפשר לבחור במייק אפ נוזלי או במייק אפ שמגיע בצורה מרוכזת (דחוס), אבל בכל מקרה – לא לוותר עליו.

2. סומק – מה שהכי נהדר בסומק זה שהוא מעניק צבע וחיוניות לפנים ומשפר את המראה ברגע, אם זה לא מוצר חובה בתיק האיפור שלך, אנחנו לא יודעים מה כן. מומלץ לבחור בסומק בעל גוון ורדרד ועדין, להענקת מראה טבעי.

3. פודרה – אם המייק אפ נותן כיסוי כבד יחסית, הרי שהפודרה היא הרבה יותר עדינה, ואף שומרת על האיפור שלנו לאורך זמן במשך היום. היא מאפשרת לכן ליצור גוון קל ושונה לעור הפנים שלכן, בקלות ובמהירות.

4. מסקרה – המלכה של תיק האיפור ! המסקרה פותחת את העין ומרעננת בשניות פנים עייפות מעוד יום ארוך בעבודה. בחרי מסקרה מעבה ומפרידה בצבע שחור למראה מושלם.

5. ליפגלוס – היתרון במריחת ליפגלוס, בניגוד לשפתון, שהוא יותר קליל ומתאים בדיוק לימים ארוכים מחוץ לבית וניתן להשיג במגוון צבעים טבעיים ועדינים. מריחה אחת באמצע היום ואת כמו חדשה !

תיק איפור בסיסי – ואת מוכנה

אם את אוהבת להיראות במיטבך לאורך כל שעות היום, ממש אין צורך לקחת איתך את כל שידת האיפור כשאת יוצאת מהבית. הכיני לך תיק איפור עם 5 מוצרי החובה ואת מוכנה !

Tagged , ,