מאמרים, שיער

תוספות שיער

תוספות שיער

תוספות שיעראישה יכולה לשנות את השיער בהתאם לאירועים אליהם היא הולכת. לעבודה, למסיבה, לים, לטיול, לערב ריקודים וכיוצא בזה. היתרון האדיר הוא שאת כל זאת ניתן לעשות בקלות וכמעט ללא הוצאות רבות. גם כאשר הולכים למומחים לעיצוב ולטיפולי שיער ההוצאות הן נמוכות, יחסית, לטיפולים מורכבים אחרים שנעשים בגוף.

יש כמה דרכים לעיצוב שיער

לדבר המעטר את ראש האישה יש נוכחות רבה. יש לו משמעות רבה בעיצוב פניה של כל אישה ותורם רבות למראה הסופי שלה. די אם מזכירים את שפע אפשרויות העיצוב הפרוסות בפני כל אחת ואחת. ובנוסף אפשר להאריך, לקצר, לקצץ, לסלסל, להחליק, לתלתל ועוד. ניתן לצבוע אותו בצבעים שונים, להוסיף לו קישוטים דוגמת סיכות, מכבנות, סרטים ועוד.

שיער דליל

התנאי לכל זה הוא מצב של שיער בריא שניתן לשנותו לפי הטעם. לצערן של נשים רבות יש מקרים בהם המלא הופך למדולדל בגלל בעיות שונות. נשירת קרקפת, היווצרות קרחות ועוד תופעות אחרות בקרקפת נובעות מבעיות גנטיות, מהזדקנות, מבעיות בריאות, משנויים הורמונאליים, ממחלות ועוד. כמות דלילה פוגעת רבות בביטחון העצמי של האישה, מונעת ממנה פעילות חברתית אליה היא הייתה הולכת, פוגעת בסיכוי למציאת בן זוג לחיים, במציאת עבודה ועוד. כמובן שמצב כזה עלול לגרום לבעיות נפשיות, להסתגרות, למרירות ובמקרים קיצוניים לבעיות גופניות חוזרות ונשנות. לשמחת נשים אלו קיימים פתרונות שונים שיכולים לסייע במצבים הלא נעימים אליהן הן נקלעו.

שיטות להדבקת שיער

נשים רבות אינן רוצות להשתמש בפאות נוכריות שהן סוג של פתרון ומעדיפות ללכת על פתרון של תוספות שיער קבועות. המונח תוספת קבועה הוא די מטעה מאחר והתהליך הוא הפיך. כלומר: אין בעיה להוריד את השיער החדש ולהוסיף אחר במקומו או לוותר עליו כליל. קיימות שיטות שונות שבאמצעותן מוסיפים מראה מלא. יש הדבקת שיער באמצעות חומרים מיוחדים וההדבקה הינה יעילה והומוגנית. יש אפשרות להשתמש במסרקונים מיוחדים אשר אינם גורמים לנזקים במצב הקיים. שיטות אלו מקובלות מאוד ומבוצעות לנשים בגילאים שונים ואשר מגיעות מגווני אוכלוסייה רבים.

טיפול בתוספת שיער טבעי

תוספת מסוג זה המיוצרת באמצעות שיער טבעי ואיכותי משתלבת בצורה מושלמת עם הטקסטורה והצבע של המצב הקיים. התוספת קלה מאוד ואמורה להיצמד לשיער הקיים באזור הבעייתי בצורה מדויקת. כשהוא טבעי הוא מאפשר לכל אחת אורח חיים פעיל וללא הפרעה. ניתן לטפל בתוספת הזו  בכל דרך כאילו הוא שיער מקורי של הגוף. כלומר: ניתן לחפוף אותו, לעצבו תוך כדי שימוש בחומרי צבע וטיפוח מקובלים. ניתן ללכת עימו לים, לבריכה, לג'קוזי ועוד. מומלץ לחפש ולמצוא מומחים לטיפוח ועיצוב בתחום זה  אשר גם מבצעים גם פרוצדורות של תוספות שיער מסוג זה. כל אישה יכולה לקבל אצלם מידע, טיפים וייעוץ טרם קבלת החלטתה וגם הנחיות לטיפול עתידי. הביצוע עצמו יהיה מקצועי לחלוטין ויאפשר לכל אחת להתהדר בשיער נהדרת שתחזיק מעמד לאורך זמן.

Tagged , ,