שיער

תוספות שיער או גוונים

גוונים בשיער

עיצוב השיער המודרני הוא עיצוב שמבין את חשיבות הצבעים וההשקעה בהם בשיער שלנוגוונים בשיער

עיצוב שיער הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר במראה החיצוני ובשגרת היום יום של כמעט כל אישה מטופחת ומוקפדת בעולם המודרני. אנחנו הולכות לספר שלנו לא רק בכדי לקבל את הפן המחייב ולעבור תספורות באופן תקופתי, אנחנו הולכות לספר בכדי להבטיח לעצמנו את מראה השיער האיכותי ביותר באופן יום יומי וקבוע וגם עבור אירועים מיוחדים, מתוך הבנה של חשיבות השיער והעיצוב האיכותי שלו למראה החיצוני שלנו.

עם זאת, רבות מאתנו מבינות היטב שהשיער הטבעי שלנו, הן מבחינת אורך וצורה והן מבחינת צבע, לא תמיד מהווה את האופציה הטובה ביותר עבור עיצוב השיער האיכותי ביותר שיכול להיות לנו והוצאת המרב מהשיער שלנו. במצבים שכאלה קיימות לנו כמה וכמה אופציות הן להארכה והעשרה של השיער והן לצבעים השונים בו, כאשר האופציות הללו מתרכזות בעיקר סביב גוונים וסביב תוספות שיער, שאינן פאות של ממש אלא רצועות איכותיות של שיער טבעי בגוונים ובאורכים משתנים אותן אנחנו מחברות לשיער שלנו לצרכים כאלה ואחרים. נכיר את שתי הגישות, את ההבדלים ביניהן ואת היתרונות שלהן.

במה כדאי לנו לבחור – בתוספות שיער או בגוונים? מה היתרונות של כל גישה ומה מתאים לנו?

  • גוונים – כל מה שנוגע לגוונים ככל הנראה מוכר היטב לכולנו. כאשר אנחנו עושות גוונים בשיער, אנחנו משלבות שבירה של צבע והופכות את השיער שלנו עצמו לייחודי ויפה יותר מבחינת צבע. בחירה באופציה של גוונים היא בחירה נכונה עבור מי שההשקעה בשיער היא חלק בלתי נפרד מהשגרה שלה, ומי שהשיער הטבעי שלה וההשקעה בו מאפשרים לה ליהנות מהם בצורה הטובה ביותר. היתרון של גוונים על פני תוספות ופאות הוא כמובן הקביעות שלהם – אם כי החיסרון הוא הצורך לחדש אותם באופן תקופתי.
  • תוספות שיער – האופציה של תוספות שיער צוברת יותר ויותר פופולאריות עם כל שנה שעוברת. אם אנחנו רוצות להאריך, להעשיר או להוסיף צבע כזה או אחר לשיער שלנו לקראת אירוע מיוחד, ולא בכל רגע ורגע בחיי היום יום שלנו, הרי שתוספות שיער הן פתרון אלגנטי ואיכותי במיוחד שנראה כמו חלק מהשיער שלנו לכל דבר ועניין, בגוונים הרצויים לנו שיכולים להיות לעתים גם עזים ומיוחדים. כך, בהשקעה פחותה באופן יחסי לפאות ובמראה טבעי יותר, ניתן להשיג תוצאות מרשימות בעיצוב השיער.

השיער הטבעי שלנו הוא לא תמיד התשובה הנכונה בכל מה שנוגע לעיצוב השיער

אופציה שלא דנו בה באופן משמעותי במאמר זה, אך שחשוב להכיר עבור נשים רבות (ולא רק במגזר הדתי), היא אופציה של פאות. במקרים בהם אנחנו מרגישות שהשיער הטבעי שלנו הוא פשוט לא השיער המתאים לנו ביותר, בוודאי לקראת אירוע מיוחד כזה או אחר, גם בחירה של הפאה הנכונה יכולה להיות ההבדל בכל מה שנוגע למראה האיכותי שלנו.

Tagged ,