איפור

סוגי מברשות איפור

סוגי מברשות איפור

סוגי מברשות איפורהאיפור הוא הדרך של נשים רבות ליצור לעצמן מראה חדש בפנים, להדגיש את מה שיפה, להסתיר את מה שצריך להסתיר, וכמובן להיות מתוקתקת ויפה לכל אירוע. יש כמובן הבדלים שונים בין איפור יומיומי לבין איפור ערב, אך חשוב שבכל מקרה, תכירו את הסוגים השונים של מברשות האיפור. מדוע זה חשוב? אפילו אם אתן אוהבות ללכת למאפר או מאפרת מקצועיים, בכל זאת אתן אולי גם תרצו מעת לעת להתאפר בעצמכן, ובכל מקרה רצוי להכיר את המברשות השונות. יש סוגים רבים מאד של מברשות איפור, וכאן נכיר לכן את המברשות הבסיסיות ביותר שיתאימו לכל שימוש באיפור כדי לקבל תוצאות יפות.

סוגי מברשות איפור – נא להכיר

מברשות מייקאפ – מברשות איפור למייקאפ, לא קשה לנחש, מיועדות כמובן להנחת המייקאפ על הפנים, שחשוב מאד כדי להסתיר פגמים ופצעים, וליצור גוון חדש לעור שייראה טבעי ויפה. מברשות המייקאפ לרוב יהיו רחבות יחסית, וזאת משום שהן צריכות למרוח שכבה חדשה על העור, ולא בהכרח להיות נקודתיות. יש בעקרון ראשים שטוחים למברשות מייקאפ, ויש ראשים מעוגלים, וכל אחת יכולה לבחור את הסגנון שמתאים לה יותר ומרגישה יותר בנוח איתו גם בהתאמה לסוג המייקאפ (נוזלי, דחוס וכו').

מברשות פודרה – בחלק מהמקרים, מברשות המייקאפ יתאימו גם להנחת פודרה, אבל אם אתן משתמשות בפודרה באופן קבוע ופחות במייקאפ, רצוי שבכל זאת תהיה לכן מברשת נפרדת עבורה. מברשת פודרה גם היא תהיה רחבה יחסית, אך לרוב המגע שלה יהיה רך יותר, ואתן גם תשימו לב שהתחושה של המגע שלה בעור, היא תחושה קלילה יותר – כיאה לשימוש בפודרה.

מברשות לתיחום – מברשות אשר כשמן, מיועדות בעיקר לתיחום של האיפור. אנחנו נשתמש במברשות התיחום לעבודות איפור מדויקות ומעודנות במיוחד. מברשות איפור לתיחום יהיו לרוב מחודדות יחסית, קטנות יותר בגודל שלהן, ויהיו בעלות צורה אלכסונית – כדי שנוכל לקבל שליטה טובה יותר. שימו לב שלרוב מומלץ לרכוש מברשות תיחום משיער טבעי, או לפחות משיער סינתטי של פירמה מוכרת כך שהמגע יהיה רך. יש מברשות תיחום שמתאימות למראה מעושן יותר, ויש כאלה שמתאימות לאיפור טבעי, וכל אחת צריכה לבחור בסוג שמתאים לה.

מברשות עיפרון – השימוש במברשות עיפרון נפוץ בעיקר כשרוצים לבצע איפור באזור העין – למשל כדי לשים שם אייליינר. אלו מברשות קטנות יחסית, עם קצה מעט מחודד אך עדיין בעלות מגע רך יחסית. אלו הן המברשות שמתאימות לאיפור המדויק ביותר.

מגוון של סוגי מברשות איפור

כמובן שלא נגענו בכל סוגי המברשות שקיימות. קיימים עוד סוגי מברשות איפור שאפשר להשתמש בהם – כמו למשל מברשות לטשטוש, מברשות לגבות, מברשת קונסילר, ועוד מברשות שונות. כשאת ניגשת לבחור את המברשות שיתאימו לך, רצוי מאד שתתנסי בהן באופן מעשי ממש ותראי האם הן נוחות לך ומתאימות למוצרי האיפור שאת משתמשת בהם, כדי שהבחירה תהיה מוצלחת והאיפור ייצא מהמם כמוך !

Tagged ,