איפור, כללי

ניקוי פנים? איך לעשות את זה ביעילות ובזריזות

ניקוי פנים

שמירה על עור הפנים מחייבת התמדה

כל אחד ואחת מאיתנו רוצים להנות מעור פנים מוצק ואחיד לאורך כמה שיותר זמן, עור הפנים הוא לא כמו הגרלת לוטו והנראות שלו תלויה לא רק בגנטיקה אלא גם בתחזוקה השוטפת של הפנים. אנשים אשר ישמרו על ניקיון הפנים באופן יום יומי ויקפידו על התהליך –  יזכו להנות מעור פנים זוהר ורענן לאורך שנים רבות וארוכות. שמירה על עור הפנים מתחילה ונגמרת בשגרת הטיפוח היום יומית שלנו הכוללת את ניקוי הפנים, ניקוי פנים יש לבצע כל יום, לעיתים אפילו פעמיים ביום. איך מבצעים ניקוי פנים בצורה הטובה ביותר?

ניקוי פנים
ניקוי פנים

כל הסודות לניקוי פנים איכותי ביעילותו וזריזות

  • שימוש במי פנים מיוחדים – אחד המוצרים אשר מומלצים בשמירה על ניקיון עור הפנים הינם מי פנים. מי פנים הינם תערובת נוזלים מיוחדת שמזינה את הפנים ומסירה מהם לכלוכים כמו שומן, איפור ואבק. קיימות חברות רבות אשר מייצרות מי פנים וניתן לרכוש מי פנים באחת מחנויות הפארם בישראל. שימוש במי פנים נעשה באמצעות רפידת צמר גפן, עליה מטפטפים מעט מי פנים, עם הרפידה עוברים על כל חלקי הפנים ומנקים באמצעות הפעלת לחץ.
  • שטיפת פנים פעמיים ביום – על מנת לשמור על ניקיון הפנים ועל בריאות העור, חשוב לרחוץ את הפנים באמצעות סבון מיוחד לפחות פעמיים ביום. לפי ההמלצה, כדאי לרחוץ את הפנים פעם אחת בבוקר, טרם היציאה מהבית ופעם אחת בערב לפני הכניסה למיטה, בדומה לצחצוח שיניים. רחיצת הפנים תעשה רק באמצעות סבון פנים מיוחד, ישנם סבונים אשר מתאימים לסוגי עור שונים – לכן חשוב להקפיד להשתמש בסבון פנים אשר מתאים במיוחד עבור עור הפנים שלך.

שמירת על ניקיון הפנים תסייע בשמירה על החיוניות של העור

 אם אתם רוצים לשמור על עור הפנים שלכם חיוני, זוהר ורענן – חשוב להקפיד על שגרה הכוללת ניקוי פנים לפחות פעמיים ביום. באמצעות הקפדה על ניקיון הפנים תוכלו לחזק את העור הפנים שלכם ולהפוך אותו לחיוני יותר, מוצק יותר וחסר קמטים.

Tagged