טיפוח

מסכות פנים ביתיות

מסכות פנים ביתיות

מסכות פנים שתוכלו להכין לבד בבית

מסכות פנים ביתיותכל אישה יודעת עד כמה חשוב לשמור על הטיפוח של עור הפנים – הדבר מסייע להפחית קמטים ומונע את הזדקנות העור. אחד מהאמצעים שעוזרים לנו לשמור על עור הפנים שלנו, אלו כמובן המסכות אשר עשירות בוויטמינים ובחומרים שהם חיוניים במיוחד לעור הפנים שלנו. פעם לתקופה אנחנו נפנה לקוסמטיקאית כדי שתעניק לנו טיפול ייסודי הכולל גם מריחת מסכה על הפנים, אבל בשגרת הטיפוח היומיומית שלנו חבל לוותר על התענוג הזה, לכן בחרנו להציג בפניכן שלוש מסכות שונות תוצרת בית, שכל אחת יכולה להכין עם החומרים שיש לה במזווה או במקרר!

מסכות פנים ביתיות מומלצות

מסכת הדבש – מסכה נהדרת, חמימה ונעימה, שעוזרת מאד לעור הפנים שלנו. כדי להכין אותה, יש לערבב מראש מעט כוהל עם מעט מים, ועליהם להוסיף כמות נדיבה מאד של דבש – אפשר פחות או יותר חצי קופסה רגילה של דבש. יש לערבב היטב את החומרים, ואז למרוח על הפנים. משאירים את המסכה כחצי שעה לכל היותר, ושוטפים היטב את הפנים.

מסכה לעידוד הלחות – זו מסכה שפועלת מעולה עבור עור יבש. כדי להכין אותה יש לערבב ביחד מיץ לימון, אלוורה, מעט גבינה לבנה או קוטג' (כן כן), ורצוי גם להוסיף שלוש כפות של מחית תמרים, שלרוב אפשר למצוא בחנויות הטבע השונות. מערבבים היטב עד שיש תערובת אחידה, מורחים על הפנים, ושוטפים אחרי 30-40 דקות.

מסכה לבוקר – מסכה שמעודדת וממריצה את עור הפנים שלנו לבוקר. יש לקחת קצת גרבר של תינוקות, לערבב אותו ביחד עם חבילת פטרוזיליה קצוצה, כמות נדיבה של מיץ לימון ואפשר גם קליפת לימון וקצת מים. מערבבים היטב, ואת התערובת מורחים ומניחים 20 דקות על הפנים.

את מרבית החומרים כאן כאמור, תוכלו למצוא באמת בכל בית, ולכל היותר תצטרכו לקנות חומר אחד בלבד בסופר הקרוב לביתכן – אז שתהיה לכן מריחה נעימה ועור פנים נהדר !

Tagged , ,