שיער

מה עדיף? פאה מעוצבת או תכשירים לשיער?

פאה

בהיותנו צעירים, כשבריאותנו אינה מעסיקה אותנו יתר על המידה, אנו מיישמים כל תכשיר אפשרי כדי להגיע לתוצאות האסתטיות הרצויות לנו, אך ככל שאנו מתבגרים, אנו עלולים להתחיל לחוות את התוצאות של התנהלות זו, תוצאות שיכולות לבוא לידי ביטוי בהרס הברק של השיער, בהתקרחות חלקית או מלאה, בדילול השיער ובשבירת שיער. לתכשירים אלה ישנה גם חלופה, שאותה ניתן למצוא על מדפי בית גלית איטליה, בצורת פאות מעוצבות.

פאות – זה לא מה שהיה פעם

בעבר, פאה נחשבה לפתרון מאוד נדיר ומאוד בלתי רצוי, בעיקר בגלל היעדר טכנולוגיות שקיימות היום, ואשר מאפשרות להגיע לכל מראה רצוי, ולהבטיח מראה טבעי לחלוטין. הפאות המודרניות מיוצרות באמצעות שיער טבעי או סינטטי, אך תמיד מבוססות על יצירת מראה טבעי במגוון רחב של עיצובים אפשריים. באמצעות פאה מעוצבת אותה ניתן לבחון ולהזמין בהתאמה אישית בבית גלית איטליה, אפשר לבחור פאה לחתונה משפחתית, פאה לאירוע עסקי או חברתי חשוב, או פאה מעוצבת ליום יום. כל האפשרויות קיימות, בכל הצבעים ובעל העיצובים, וכל שצריך זה להחליט על המראה המועדף.פאה

 הרס ארוך טווח של השיער

לעומת זאת, תכשירים לשיער הם רק היסודות שבאמצעותם ניתן לעצב את השיער המקורי. פרט לתכשירים אלה צריך לדעת לעצב את השיער ולעבור עוד שורה של תהליכים, שבסופו של דבר גורמים נזק רב לשיער, כמו פן, סלסול וכדומה. מעבר לכך, כפי שכל אישה יודעת, עבודת עיצוב שיער שיכולה להימשך מעל שעה, יכולה גם להיהרס עם טיפה אחת מיותר של לחות באוויר. כדי לייצב עיצוב שיער כזה, חובה ליישם תכשירי שיער מייצבים נוספים, ואלו אף מגבירים את רמת הפגיעה בשיער, פגיעה שאולי לא באה לידי ביטוי באופן מיידי, אך בהחלט מצטברת בטווח הארוך.

צריך לנסות פעם אחת, ולגלות עולם חדש

אחרי שאמרנו את כל זה, די ברור שפאה מעוצבת היא האפשרות העדיפה מבין השתיים, אך גם די ברור שמוסכמות חברתיות, די מיושנות יש לומר, הן הגורם מספר אחד להעדפת האפשרות של תכשירי שיער בקרב נשים רבות. את העניין הזה אפשר לפתור באמצעות הניסיון. מגיעים אל בית גלית איטליה, בוחרים פאה, מנסים אותה ומגלים עולם חדש של אפשרויות.

Tagged , ,