טיפוח

טעויות נפוצות של טיפוח עור הפנים

ניקוי פנים

טיפוח עור הפניםכל אחד ואחת מאתנו, רוצה לשמור על עור הפנים שלו נקי ומטופח במיוחד. רבים מאתנו משקיעים זמן רב בטיפוח של עור הפנים, אך עם זאת, לא מצליחים להשיג את התוצאות הרצויות – ואנחנו ממשיכים לסבול מעור שומני או יבש מידי, רווי בפצעים ובגירודים שונים. אז מה אתם עושים לא נכון? הנה כמה טעויות נפוצות במיוחד שאנשים עושים בניקוי עור הפנים שכדאי להימנע מהן.

טיפוח עור הפנים – מה לא לעשות?

1. ניקוי מוגזם – תתפלאו, אבל יש דבר כזה ניקוי מוגזם של הפנים! אל תשכחו ששימוש בסבון מסיר שומנים מהגוף, והשומנים הללו בכל זאת נחוצים במינון מסוים. ניקוי מוגזם יגרום לעור להיות יבש ויש לנקותו במתינות.

2. לא משמשים בקרם לחות – חושבים שקרם לחות הוא מותרות של עשירים? תחשבו שוב! קרם הלחות הוא חשוב וחיוני מאד לבריאות העור שלכם, וצריך להיות חלק משגרת הטיפוח היומית שלכן.

3. לא להסיר איפור – טעות נפוצה שלא מעט נשים עושות הוא לישון עם האיפור כשהן עייפות. זה הרסני מאד ומזיק מאד לעור הפנים, ואף עלול לגרום לפצעונים – לא חבל ?!

4. חשיפה מוגזמת לשמש – נכון שחשיפה לשמש חשובה לעור שלנו בשל ויטמין D, אבל חשיפה מגוזמת, בוודאי במדינה חמה כמו ישראל תהרוס את העור- ובקיץ יש להימרח בקרם הגנה בכל פעם שיוצאים החוצה.

5. לעשן ללא חשבון – יש קשר מוכח שנבדק באופן מדעי, שמראה שמי שמעשן, סובל מעור פנים יבש יותר ומיותר קמטים. מי שמנקה את העור וממשיך לעשן קופסה ביום לא באמת יכול לצפות לתוצאות.

שמירה על עור הפנים

חשוב מאוד לשמור על עור הפנים שלנו, אך צריך לדעת גם איך לעשות את זה נכון. הקפידו לשמור על הכללים ולהימנע מטעויות בשגרת הטיפוח היומית שלכן.

Tagged , ,