טיפוח

טיפים – עור פנים בריא

עור פנים בריא

עור פנים בריאאחד מהאתגרים העומדים לפתחו של כל אחד ואחת מאתנו, הוא כיצד לשמור היטב על עור הפנים שלנו, כך שיהיה בריא. כמובן שעם הגיל יכולים להופיע קמטים שונים בעור הפנים, כמו גם פצעים ומשקעים שונים, וחשוב מאד גם למנוע אותם, וגם לקבל את הטיפול המתאים במידה ותופעות אלו מופיעות באופן חוזר. יש מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם באופן משמעותי, עבור שמירה כללית על טיפוח עור הפנים שלכם לזמן ארוך.

עור פנים בריא ויפה – טיפים חשובים

קרם הגנה תמיד – שימו לב שכדאי מאד למרוח קרם הגנה לא רק כשהולכים לים או לבריכה. בקיץ, קרני השמש יכולות להזיק לעור הפנים החשוף שלנו כשאנחנו יוצאים לרחוב, ולכן כדאי להתמרח באזור זה קרם הגנה איכותי, שישמור על העור שלנו מפני נזקי השמש, בוודאי במדינה חמה כמו ישראל.

שטיפה וניקיון – נשמע כ"כ פשוט, אבל זה גם יעיל. ניקיון בסיסי של עור הפנים הוא חיוני עבור הבריאות שלו. הקפידו לשטוף את הפנים שלכם במים ובסבון פנים מתאים ואפשר ורצוי בהחלט גם להשתמש בקרם לחות עשיר בוויטמינים. ביצוע פעולה זו לפחות פעמיים ביום, בהחלט יכול להבטיח עור פנים בריא.

מה לא לעשות? – מומלץ בחום להימנע מעישון, שהוכח כמזיק מאד לעור הפנים – וזו עוד סיבה טובה להיגמל מהסיגריה. כמו כן, מזונות מטוגנים שונים ושמנוניים בהחלט יכולים לפגוע בעור, כמו גם מיעוט של שתיית מים. הרבו בשתיית מים, הקפידו על תזונה מאוזנת ואל תעשנו – והדבר בהחלט יעודד שמירה על עור פנים בריא.

עור פנים בריא לטווח ארוך

כמובן שכדי שעור הפנים ימשיך ויישאר בריא, יש להקפיד על כללים אלו לאורך זמן, ולמעשה לאורך כל החיים. אלו כללים שקל מאד ליישם, ורצוי כל כמה חודשים ללכת לקוסמטיקאית לקבלת טיפול פנים מקצועי וייסודי.

Tagged , ,