שיער

טיפים לטיפוח השיער

טיפים לטיפוח השיער

טיפים לטיפוח השיערהשיער הוא אחד הדברים הדורשים תחזוקה שוטפת וחשוב לשמור עליו. נשים וגברים כאחד מתייחסים לשיער שלהם ברצינות, ובצדק גמור. שיער מטופח מהווה תוספת מעולה לרושם שיוצר בעליו. שיער כזה גם מעיד על בריאות וחיוניות. ואולם מה שחלק ניכר מהאנשים אינו יודע הוא שניתן לשמור על מראה שיער איכותי, באמצעות מספר פעולות פשוטות. חלק מהן ניתן לבצע באופן עצמאי ובחלק מהן מומלץ להיעזר במעצב שיער מנוסה. להלן שלושה טיפים לטיפוח השיער שיעשו לכם רק טוב.

טיפים לטיפוח השיער – חפיפת השיער

אחת הטעויות הנפוצות בטיפול בשיער, הן בקרב גברים והן בקרב נשים, היא הנטייה לחפוף את השיער בתדירות גבוהה מדיי. התדירות הגבוהה של חפיפה הופכת את השיער דווקא לפגיע יותר. מרגע שחומרי הטיפוח חודרים לחלקים הפנימיים של השערה, הם עלולים להשפיע עליה לרעה. הטיפ הראשון הוא, אם כן, לא לחפוף כל יום אם לא חייבים. פעם – פעמיים בשבוע מספיקים בהחלט, בדרך כלל. עם זאת, שיער יבש או שמן באופן קיצוני באופן קיצוני דורשים תשומת לב רבה יותר.

עצה נוספת בנושא חפיפה – כדאי מאד לחפש אחר השמפו הידידותי ביותר לשיער שלך. החלפה תדירה של השמפו עלולה להזיק יותר מאשר להועיל. כל שמפו מכיל חומרים כימיים שונים, שחלק מהם עלולים להתגלות כבלתי ידידותיים בעליל לשיער.

טיפים לטיפוח השיער – שימוש בפן

שום סדרת טיפים לטיפוח השיער איננה מושלמת, אם לא נכללת בה התייחסות לשימוש במייבשי שיער למיניהם. שימוש לא נכון במייבשים עלול לגרום לנזקים קשים, עד כדי התקרחות. לפיכך מומלץ מאד להימנע משימוש יתר בפן ובמייבש שיער. אם כבר מעוניינים לעשות את זה, כדאי מאד להיעזר בשירותיהם הטובים של מעצבי שיער מקצועיים ואם משתמשים במכשירים כאלו בבית, מומלץ להתיז על השיער חומר מיוחד המגן על השיער מחום. שימוש מושכל במייבשים כחלק מטיפול כולל בשיער לא רק שמקטין את הנזקים, אלא אפילו עוזר לטיפוח השיער ולמראה היפה והחיוני שלו.

Tagged , ,