איפור

טיפים לאיפור

טיפים לאיפור

טיפים לאיפוריש הרבה טכניקות עבור איפור נכון ולכן כל אישה צריכה למצוא את השיטה שמתאימה לה. יחד עם זאת, סקירה קצרה של הטיפים הבולטים מגלה טכניקות המתאימות לכולן ללא יוצא מן הכלל. רגע לפני שאתן רוכשות תיק איפור או יוצאות מהבית לאירוע פרטי וחשוב, קחו בחשבון את הטיפים הבאים:

טיפים לאיפור לכל אחת

1. מריחת מסקרה לרענון מראה הפנים – החזיקו בהישג יד מסקרה והשתמשו בה כדי לרענן את מראה הפנים גם ללא צורך בהיערכות מוקדמת. בחרו מסקרה איכותית המיוצרת על ידי חברות קוסמטיקה מנוסות והשתמשו בה כדי לשדרג את המראה בתוך שניות בודדות. טיפים לאיפור מן הסוג הזה מתאימים לנשים בכל הגילאים.

2. אל תשכחי קרם לחות – לא משנה אם יש לך עור יבש, פגום, שומני או מבריק, קרם לחות צריך להיות חלק בלתי נפרד מתיק האיפור שלך. מרחי קרם לחות פעם אחת ביום והזיני את העור עם שתיית מים בכמויות גדולות. חבשי כובע כאשר את יוצאת לשמש והימנעי מחשיפה ישירה לקרינת אולטרא סגול. מלבד שמירה על העור, קרם הפנים מהווה בסיס חובה לפני מריחת איפור.

3. הכירי את הבסיס של תורת האיפור – מחפשת טיפים לאיפור ולא יודעת מאיפה להתחיל? הטיפ המוצלח ביותר הוא לשמור על היסודות. זכרי כי בתורת האיפור יש רק כלל בסיס אחד: צבע כהה מקטין, משקע ומקרב, בעוד צבע בהיר מבליט ומרחיק. השתמשי בכלל הזה בכל סיטואציה ותגלי עולם שלם של אפשרויות איפור חדשות.

4. אל תשכחי לעבות את הגבות – יש הרבה טיפים לאיפור המתמקדים בעיניים, בצוואר, בלחיים ואפילו במצח, אך רק מעט טכניקות המלמדות לאפר גבות. מומלץ לא לשכוח לעבות את הגבות בעזרת צלליות או עיפרון גבות ייעודי. התאימי את גוון הצללית לגוון השיער וכך תשיגי מראה הרמוני. הקפידי על כך שצבע הגבות הסופי יהיה מעט בהיר יותר מגוון השיער.

Tagged , ,