איפור

טיפים לאיפור – מייקאפ

טיפים לאיפור מייקאפ

טיפים לאיפור מייקאפ

מהו הכלי החשוב ביותר בתיק האיפור של כל אישה? אם עניתן מייקאפ אתן צודקות! המייקאפ תפקידו לשנות את הגוון של עור הפנים שלכן שייראה אחיד וחלק, אך עם זאת ובמקביל, לא ליצור מראה מלאכותי מידי. זכרי תמיד, שהמייקאפ צריך לשמור על התפקיד הטבעי שלו – את לא מתאפרת כעת לפורים, אלא צריכה ליצור מראה טבעי, ולכן המייקאפ הטוב ביותר, הוא בעצם זה שאיש לא ידע בכלל שהוא מונח עלייך. אז איך משתמשים במייקאפ בצורה הטובה ביותר? הנה מספר טיפים לאיפור שיוכלו לעזור לך בתחום.

טיפים לאיפור מייקאפ – איך משתמשים

הנקודה הראשונה – הכל מתחיל כמובן, בכמות הראשונית שתשימי על הפנים שלך. אפשר לקחת כמות קטנה ומרוכזת של מייקאפ, להניח על הפנים בנקודה נוחה יחסית (רצוי למשל על הלחי), ומשם להתחיל לפזר את המייקאפ בעזרת המברשת המתאימה, עד שהוא ייהפך להיות מטושטש. על פעולה זו כמובן חוזרים באוזרים שונים בפנים במידת הצורך – ותמיד במתינות.

ערבוב עם קרם לחות – כשמחפשים טיפים לאיפור חכמים שיעזרו לכן ליצור גוון אחיד בעזרת המייקאפ, זה טיפ מנצח. לעתים, ערבוב של המייקאפ עם מעט קרם לחות ומריחתם ביחד על הפנים, עוזרים ליצור גוון אחיד יותר, וטבעי יותר (ועל הדרך מעניקים לחות לעור, מה יותר טוב מזה).

שני גוונים – אפשר למרוח מייקאפ בשני גוונים אבל יש לעשות זאת בזהירות הראויה. את הגוון הבהיר יותר תמיד תשאירי לאזור האף, האוזניים, הסנטר והפה. את הגוון הכהה – שמים באזור הלחיים וכן באזור המצח וקווי הגבול של הפנים, כדי ליצור הצללות והדגשות. חשוב למרוח ולטשטש היטב את האזורים המשתלבים להענקת מראה אחיד.

האם המייקאפ מתאים לכל אחד?

כשאתן מחפשות טיפים לאיפור, אולי אתן שואלות את עצמכן האם אתן בכלל זקוקות למייקאפ. בעקרון, זה עניין מאד פרסונלי, אבל ברור שכל אחת, באירועים שונים בחייה, תוכל למצוא את היתרונות במייקאפ, ולכן חשוב גם שתדעו איך להשתמש בו בצורה הנכונה.

Tagged , ,