טיפוח

טיפוח עור הפנים בחורף

נכון שעונת החורף בישראל היא קצרה יחסית, אך עדיין כאשר היא מגיעה, כדאי שנדע להתכונן אליה היטב, מבחינת כל מה שנוגע לטיפוח עור הפנים שלנו. מבחינות רבות, העונה הקשה מאחוריכם – הקיץ הוא עונה שיכולה להזיק מאד לעור הפנים, בשל חשיפה מוגזמת לשמש שמאיצה את התהליך של הזדקנות העור. החורף אם כן, הוא ההזדמנות שלכם לשיקום מוחלט של עור הפנים מנזקי הקיץ, ואתם תוכלו לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים.

טיפוח עור הפנים בחורףכך תשקיעו בעור הפנים בחורף

  • קרמים לעיניים – קודם כל, כדאי מאד להשקיע באזור העיניים, שבשל התנאים בקיץ ניזוקו לא מעט, ויש בהם לא מעט קמטים. לצורך כך, יש להשתמש בקרמים חזקים יחסית שפועלים נגד קמטים וגם באופן כללי נגד התהליך שהופך את העור באזור לרפוי יותר. אפשר להשתמש בקרמים אלו על בסיס יומי.
  • הבהרת העור – אחרי שבקיץ תפסתם צבע, אפשר שהדבר הזיק דווקא לעור שלכם, וכעת אתם מגלים שהעור שלכם נראה כהה מידי באזור הפנים, וזה האזור היחיד בגוף שחשוף בחורף. אפשר ורצוי להשתמש בקרמים שונים, שתפקידם ליצור גוון בהיר יותר לעור הפנים, ויש רק לזכור ששימוש מתון בהחלט יכול לסייע.
  • מסיכות – החורף הוא עונת המסכות הרשמית. מאחר שאתם ממילא יותר בבית ופחות מבלים בחוץ, אפשר להקדיש כמה דקות למריחת מסיכה על הפנים, להישאר לנוח בבית, ולתת לוויטמינים שבמסכה להועיל לעור הפנים שלנו.

 נצלו את העונה כל עוד אפשר

החורף אם כן, הוא העונה הידידותית ביותר עבור טיפוח עור הפנים שלנו. מאחר שגם החורף בישראל לא סגרירי מידי, מידה מתונה של חשיפה לשמש היא ממילא בדיוק מה שהעור שלנו צריך, ובשאר הזמן, נוכל להשקיע בטיפוח עור הפנים לאורך זמן – וכך להגיע מוכנים יותר לקראת הקיץ.

Tagged , ,