שיער

גווני שמש

גווני שמש

גווני שמשכל מה שצריך לדעת על גווני שמש

גווני שמש מבהירים חלק מהשיער וכך משיגים מראה טבעי עם ערך מוסף. הגוונים מבוססים על תוצאת צבע אחידה יחסית. לאחר צביעת השיער בגוונים נותרים פיגמנטים נחושתיים-זהובים. ניתן להשתמש בצבעי שיער כתחליף לתכשירי הבהרה רק בתנאי שהשיער כולו טבעי.
בנוסף, אפשר להוסיף את הגוונים בואריאציות שונות ולשלב אותם עם פתרונות איפור וטיפוח. הפרטים הקטנים עושים הבדל גדול בצביעת שיער בגוונים ולכן צריך להכיר את כללי המפתח.

טיפים לשילוב גוונים בשיער

הנה כמה כללים להשגת התוצאה הרצויה עם גווני שמש:

  • איכות הגוונים תלויה באבחון מדויק של מצב וסוג השיער
  • היכרות עם היסטוריית הטיפולים של השיער עוזרת לעמידות הגוונים
  • טכניקת גוונים משתלבת בצבעי השיער ולא משתלטת עליהם
  • ניתן ליצור גווני שמש עם טכניקות שונות

גוונים בולטים יוצרים ניגודיות קיצונית והם נראים פחות טבעיים מהרצוי. חשוב לעקוב אחר זמני ההשפעה של החומרים ולהשתמש בידע מקדים, יכולת אבחנה ורקע מקצועי כדי לבחור את ריכוזי החמצן. במידה וניתן לבצע את הפעולה על ידי שימוש בצבעי שיער, מומלץ לעשות זאת בשיער כהה המבוסס על נחושת אדומה.

היתרונות של גוונים בשיער

גווני שמש יוצרים פסים עדינים בדרגה מתונה של בהירות. זהו יתרון משמעותי עבור נשים צעירות, או לכל מי שרוצה להשיג מראה עדכני ורענן. אפשר לצבוע את השיער בגוונים לקראת אירועים מיוחדים או לאחר תספורת מיוחדת. הגוונים לא יוצרים ניגוד גדול מדי בין הרקע וצבע השיער לבין הפסים החדשים. הם יכולים להיווצר בעקבות חשיפה מוגברת של השיער לשמש, אולם בתהליך המלאכותי מתקבלות תוצאות לא פחות מרשימות.

לסיכום, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי גווני שמש. רצוי לשלב אותם בשיער בצורה נכונה ולאמץ את הטיפים השונים לשיפור העמידות.

Tagged , ,