איפור

איפור ב-5 דקות

איפור ב-5 דקות

לפעמים מהצד, נראה כאילו איפור איכותי ומושקע, הוא כזה שצריך לשבת בשבילו מול המראה לפחות רבע שעה אם לא יותר. אבל מה את יכולה לעשות כשאת קמה בבוקר, והזמן שלך להתארגן הוא מוגבל מאד, ואת עדיין רוצה ליהנות מאיפור איכותי? מכאן, ברור שאת מחפשת טיפים לאיפור מהיר בחמש דקות. אנחנו מאמינים שאין שום בעיה, ואת תוכלי למצוא את האיפור המושלם בשבילך, בכמה צעדים קלים, פשוטים ומהירים.

אז איך תתאפרי במהירות?

  • איפור ב-5 דקותשימוש בקרם לחות – לקליטה מהירה יותר של האיפור, ובכדי שעור הפנים יהיה בריא יותר, נוח לקלוט את האיפור, וגם כדי לקבל מראה נעים יותר, חשוב מאד למרוח קרם לחות על הפנים. זה לוקח בדיוק 40 שניות, כך שיש לך עוד שפע זמן לאיפור עצמו.
  • מריחת מייק אפ – בשלב הבא, תשתמשי במייק אפ כדי לקבל את הגוון הרצוי לעור שלך. כדי שהמייק אפ יימרח במהירות, אפשר להניח אותו מלכתחילה על חמש או שש נקודות על עור הפנים, ומשם למרוח אותו בתנועות עדינות. שימי לב שהמייקאפ צריך להיות מוצק ולא נוזלי, כדי שתוכלי למרוח אותו בצורה מהירה יותר.
  • שימוש חכם בסומק – את יכולה להשתמש בסומק כמובן עבור הלחיים שלך אך לא רק – אלא גם באזור העיניים! (מריחה קלה על העפעפיים ואת מסודרת). כך את מקבלת איפור מהיר בעזרת כלי אחד וחוסכת לא מעט זמן.
  • מריחת מסקרה – המסקרה פשוט תחולל פלאים לאיפור שלך. המסקרה 'פותחת' את העין, מעניקה צבע ונפח לריסים ומשדרגת כל מראה איפור, גם הקל שבהם.

וזהו את מוכנה!

כעת את יכולה לראות, איך בכמה צעדים פשוטים במיוחד, את יכולה לקבל את האיפור המושלם. 5 דקות בבוקר ואת מוכנה לצאת החוצה לעוד יום יפה ומוצלח !

Tagged , ,