טיפוח, טיפים

איך נסיר קמטים עי קוסמטיקה מקצועית

קוסמטיקה מקצועית SR קוסמטיקס

ככל הנראה גם לכם הקמטים יפריעו ביום מן הימים. כולנו מתבגרים ואפשר אפילו לומר את המילה שכולם חוששים ממנה, מזדקנים, אך אין בזה כל בושה. השאלה הגדולה היא עד כמה יפריעו לכם הקמטים, וגם אם הם יפריעו לכם מאוד אין לכם ממה לחשוש. כיום יש מגוון רחב של דרכי התמודדות.

קוסמטיקה מקצועית SR קוסמטיקס

הסרת קמטים בדרך הטבעית

הדרך הראשונה להסרת קמטים שעליה נדבר במאמר זה היא הדרך הפשוטה ביותר, הדרך הטבעית. לפני שאתם מגיעים למכון יופי ושופכים את נשמתכם על כך שהקמטים מחריבים את האושר שלכם, אולי כדאי שתיכנסו לאינטרנט ותקראו על כמה תרופות סבתא שיכולות לעזור, בלי שהמילה סבתא יחד עם הקמטים תגרום לכם עוד צער. יש מגוון רחב של שיטות החל מתפוחי אדמה שאפשר להרתיח, לרסק ולמרוח על הפנים בערבוב עם מיץ לימון, אכילת גזר שתורם לקשיחות העור וכמובן מסיכת אבוקדו עם לימון שכבר משומשת רבות אפילו על ידי מכוני יופי או כל מוצר של קוסמטיקה מקצועית.

מה היתרונות בקוסמטיקה הטבעית?

בין אם תבחרו לרקוח את המסכות והתכשירים שלכם לבד ובין אם תחליטו לקנות מוצרי קוסמטיקה טבעיים להעלמת קמטים, הרי שאתם בדרך הנכונה. בסופו של דבר מוצרי קוסמטיקה טבעיים שאין בהם חומרים משמרים, צבעי מאכל ובטח לא כימיקלים שונים, יהפכו את העור שלכם ואת החיים שלכם באופן כללי להרבה יותר בריאים. לעתים מוצרי קוסמטיקה טבעיים אפילו יעלו פחות ממוצרים שאינם טבעיים, כאשר שנים האחרונות המוצרים האלו תפסו נתח שוק רחב מאוד גם בישראל. בגלל שהתכשירים הללו טבעיים לחלוטין אין כל חשש לתגובה לא הולמת של העור.

חיים קלים יותר עם מוצרים מקצועיים

אם אתם רוצים להעלים את הקמטים בלי תכשירים שאתם רוקחים בבית אתם יכולים להגיע למכון יופי ולקנות ממנו תכשירים. אתם ממש לא חייבים לעבור טיפול אלא פשוט לקבל ייעוץ על תכשיר שמתאים לכם. במכוני יופי תקבלו תכשיר שמתאים לכם באופן אישי כי חשוב לזכור שלכל אחד יש עור עם תכונות שונות במקצת, כמו לשל ברמת הגמישות שלו, הלחות שיש בו, השמנוניות, הצבע וכולה. כמו כן יש אנשים שיסבלו מבעיות אחרות בנוסף, כמו למשל כתמי פיגמנטציה וכולי. כך בעזרת התאמה של התכשיר אפשר לפתור שתי בעיות במקביל.

האפשרות האחרונה היא ניתוח

יש יתרונות רבים לשימוש במוצרי קוסמטיקה טבעיים אך בסופו של דבר אם אתם רוצים להיפטר מהקמטים בבת אחת ולא להמתין כמה שבועות עד שתבחינו בתוצאות, במקרה הגרוע יותר כמה חודשים, תוכלו לעבור ניתוח. כמובן שבוטוקס, מתיחת פנים או כל טיפול אחר לא יהיה טבעי באותה מידה למרות שיש מספר טיפולים שבהם לא ייכללו חומרים שאינם טבעיים. בכל מקרה מדובר בפתרון הרבה יותר יקר ומורכב, שמצריך גם הכנה מתאימה ולעתים תקופת התאוששות בה תהיו מעט יותר מוגבלים.

Tagged ,