טיפוח

איך לסדר את הגבות

סידור גבות

סידור גבותנשים וגברים שרוצים לשמור על מראה מטופח צריכים לדעת איך לסדר את הגבות. מלבד ביקור תקופתי במכון טיפוח, יש כמה טיפים בסיסיים שאפשר לאמץ על מנת להשיג את התוצאה הנדרשת:

שערות דלילות
נסו להיפטר מהשערות הדלילות שצומחות בין עיקר הגבה לעין. אלו שערות שקל להסיר עם אמצעים ביתיים. הדגש צריך להיות על הסרת שערות דלילות לצורך עיצוב דק יותר של הגבה, או לחילופין יצירת זווית פנימית בקצה הקרוב לאף. גבות מסודרות נותנות אור לפנים ובמריטה של השערות הדלילות גם לא מלווה כאב.

בחרו את הצורה המתאימה
בשלב השני של סידור גבות תצטרכו לבחור את הצורה המתאימה לכם. נהוג להבחין בין ארבע צורות ולכל אחת מהן מאפיינים שונים. גבות עגולות הן תוצאה של עיצוב מרוכך שאינו מתאים לעיניים בולטות. גבות משולשות מעניקות מראה צעיר ושוברות מבנה פנים מרובע, בעוד גבות כנף הן הצורה הקלאסית. גבות שטוחות מומלצות עבור פנים ארוכות ובעלות עיניים בולטות.

כלי עבודה
בשלב העבודה עצמה תצטרכו להשתמש בכלים ספציפיים על מנת למנוע נזקים או כאבים מיותרים. זכרו שעליכם לרכוש מברשת או מסרק גבות, עיפרון גבות, צלליות לגבות, פינצטה, מספריים וג'ל גבות. כלים מן הסוג הזה עולים כמה עשרות שקלים בלבד והם צפויים לשמש אתכם לאורך שנים.

מתי אפשר לסדר את הגבות לבד ומתי פונים למעצב מקצועי?

הטיפ החשוב ביותר הוא לקצץ גבות במספריים רק על ידי איש מקצוע. לא מומלץ לנסות להשתמש במספריים לבד, בעיקר בשל הקושי של עמידה מול המראה. את המריטה והעיצוב הראשוניים עדיף בכל מקרה לעשות אצל קוסמטיקאית מומחית בתחום. לאחר מכן ניתן לנקות ולשמר את המראה הרצוי באופן עצמאי. במידה ואתם מתכננים לצאת לאירוע חגיגי, זכרו לקחת איתכם מסקרה שקופה ולסרק את הגבות כלפי מעלה. כך תוכלו לשמור על מראה של גבות מסודרות גם בחשיפה ללחות, גשם, חיבוקים ונשיקות.

בשורה התחתונה, סידור גבות הוא חלק בלתי נפרד מהטיפוח. את הסידור מומלץ לבצע אצל אנשי מקצוע ולאחר מכן ניתן לשמר באופן עצמאי בבית.

Tagged , ,