טיפוח

איך לנקות את הפנים

איך לנקות את הפנים

ניקוי הפנים, הוא אחת מהפעולות החשובות ביותר שאתם יכולים לעשות, בכדי לשמור ולטפח את עור הפנים. שימו לב שהניקוי הקבוע של עור הפנים, מאפשר לכם לסלק החוצה תאי עור מתים וחולים, ובמקום זה לעודד צמיחה של תאי עור חדשים ובריאים – וכל זה בלי שאתם צריכים לבצע כל מיני טיפולי פילינג חודרניים. הקפדה על ניקיון קבוע ויומיומי של הפנים, הוא המפתח לשמירה על העור כולו, אך חשוב לבצע זאת נכון. אז איך לנקות את הפנים?

הכללים שכדאי לזכור

  • איך לנקות את הפניםניקוי קבוע – קודם כל, חשוב מאד להקפיד על התדירות המתאימה לניקוי הפנים שלכם. מהי התדירות ההולמת? מדובר על פעמיים ביום – פעם אחת בבוקר ופעם נוספת בערב. שימו לב שחשוב להקפיד על כך, גם אם אתם חשים עייפות קיצונית – הניקוי הקבוע של העור הוא קריטי.
  • ניקוי במידה בהתאמה לסוג העור – שימו לב שיש אנשים שנוטים לעור פנים יבש יחסית ויש שנוטים לעור שמנוני, ויש להקפיד על כך ששיטת הניקוי תתאים לסוג העור שלכם. כך למשל, לעור יבש יחסית, חשוב מאד שהניקוי לא יהיה אגרסיבי ויוביל לשפשופים ולגירויים בעור, בעוד שלעור שמנוני, חשוב מאד שהניקוי יכלול שטיפה מרובה במים, לסילוק השמנוניות.
  • שימוש בתכשירים שונים – יש שפע רחב מאד של מוצרים לניקוי העור, וגם אותם יש לבחור לפי סוג העור שלכם (האם למשל התכשיר יהיה יותר רווי בשומן או לא), ואפשר גם למצוא תכשירים ספציפיים לבעיות שיש בעור הפנים.

השקיעו בעצמכם – זה כדאי!

אל תתייחסו לניקוי העור כפעולה מטריחה שעליכם לעשות כל יום. במקום זה, ראו את התהליך בתור הדקות שמוקדשות אך ורק לכם במהלך היום. זה הזמן שלכם להשקיע בעצמכם כמו שצריך בכדי ליהנות מעור נקי ובריא יותר.

Tagged , ,