איפור

איך להתאפר

איך להתאפר

איך להתאפר – טיפים בסיסיים

איך להתאפרנשים השואלות את עצמן איך להתאפר יכולות להתחיל בטיפים בסיסיים. קודם כל, חשוב להזכיר כי איפור הוא פתרון קוסמטי מתאים לכל הגילאים. לא צריך להימנע מאיפור בגיל מאוחר או לוותר על טיפוח העור בגילאים מוקדמים. נשים צעירות ומבוגרות מחליפות טכניקות איפור לעיתים קרובות ומנצלות את הטכנולוגיה הקיימת לטשטוש כתמים ושמירה על מראה יפה וזוהר.

כל הטיפים דורשים שימוש בתיק איפור מגוון. מומלץ לרכוש תיק איפור מקצועי הכולל את האביזרים הבאים:

• מוצרי איפור בסיסיים מסוג מייקאפ, פודרה וקונסילר
• מוצרי איפור עיניים כמו עפרונות, צלליות, מסקרה, אייליינר, סומק, ברונזה ושימר
• מוצרי איפור שפתיים לרבות עפרונות, אודם וליפ גלוס
• אביזרים: מברשות, ספוגיות, כריות פודרה, מגבונים וממחטות נייר

מלבד האמור לעיל, נשים שיודעות איך להתאפר יכולות לארגן את המוצרים בתוך התיק לפי העדפות אישיות. ההמלצה היא להתחיל עם תיק בסיסי ולשדרג אותו עם הזמן ובהתאם לצרכים.

איך להתאפר בעזרת מוצרי איפור בסיסיים:

הנה כמה טיפים שיכולים לעזור למי שרוצה להתאפר עם מוצרי איפור בסיסיים:

ערבוב מייקאפ – יש סדרות עמידות של מייקאפ אותן ניתן לערבב יחד כדי ליצור את הגוון המבוקש. הטיפ הוא לבחור לפחות ארבעה גוונים ולהתמקד בגוון בהיר מאוד, גוון כהה מאוד ועוד שני גווני ביניים בעלי תת גוון שונה עם עדיפות לצהוב וורוד.

פודרה שקופה – כדאי להחזיק בתיק איפור פודרה שקופה. היתרון של פודרה שקופה הוא התאמה לכל סגנון איפור והיא מעניקה מראה מאט לפנים ושומרת על עמידות האיפור לאורך היום.

טשטוש כהויות – נשים שיודעות איך להתאפר משתמשות בקונסילר ייעודי לטשטוש כהויות בפנים ו/או מתחת לעיניים. הטיפ הוא לרכוש קונסילר בגוון כתום אפרסק לצורך נטרול כתמי פיגמנטציה, או להשתמש בגווני המייקאפ לצורך תיקוני צבע אחרים באיזור הפנים או בשטח הצוואר.

Tagged , ,