איפור

איך להתאפר בקיץ?

איפור בקיץ

איפור בקיץנשים רבות שואלות את עצמן איך להתאפר בקיץ ומה הדרך הנכונה לשמור על מראה מטופח גם באחוזי לחות גבוהים. הקיץ הישראלי בהחלט מציב אתגר עבור מאפרים/ות וקוסמטיקאיות, אך הקפדה על מספר כללים תמנע את רוב הבעיות הנפוצות:

א. בסיס, קונסילר ופודרה – כדאי להתחיל עם עקרונות היסוד של איפור בקיץ. השתמשי במייק אפ נוזלי ודק בעל כיסוי גבוה, או לחילופין רק במייק אפ יבש שמכיל בתוכו פודרה. אם את רוצה להשתמש בקונסילר, בחרי אחד על בסיס שומני. זהו קונסילר עמיד שאותו מניחים בתפיחות עדינות מעל המייק אפ. בנוסף, אל תשכחי את הפודרה שתפקידה לקבע את המייק אפ ולמנוע ממנו לזוז בחום הכבד. הפודרה גם אחראית על שכבת בידוד בין המייק אפ לבין הסומק וכך היא מונעת את המראה המבריק הנובע מזיעה.

ב. גבות ועיניים – השאלה איך להתאפר בקיץ מחייבת התייחסות ייחודית לאיזור הגבות והעיניים. לא כדאי למלא את הגבות בעיפרון בעיקר בגלל שהוא נמרח ונוזל בחום, אך בהחלט אפשר להקפיד על סידור ועיצוב. הדגשה של הגבות מתבצעת בחום של הקיץ עם צללית חומה ובמכחול אלכסוני. את העיניים מאפרים עם צלליות מבריקות, שתפקידן לתת אפקט בריא וגוון שמח וקליל.

ג. שפתיים – הטעות הנפוצה ביותר היא הזנחה של השפתיים בקיץ. כדאי קודם כל להזין את השפתיים לכל אורך השנה בויטמין C או ויטמין E, אך בימים חמים במיוחד רצוי לתחום אותן בעזרת עיפרון. אחר כך מורחים ליפסטיק קליל או ליפגלוס ומעניקים להן מראה חינני לכל אורך שעות היום.

האם יש מוצרי איפור עמידים לקיץ?

כל אישה ששואלת איך להתאפר בקיץ צריכה להכיר את המוצרים העמידים. היתרון של מוצרים עמידים הוא שניתן למרוח אותם בשכבה קלילה, גם כדי למנוע מריחות וגם על מנת להגן על האיפור מהתנתקות מהעור.

יש לשלב מוצרים במרקם יבש כמו פודרה, סומק וצלליות עם מוצרים במרקם רטוב כמו מייק אפ כדי ליצור איפור עמיד. זהו כלל מפתח שתורם לאיפור בכל הגילאים ומתאים למזג אוויר חם ולח.

Tagged , ,