שיער

איך להאריך שיער

חמש הפאות הכי מבוקשות בישראל

איך להאריך שיעריש הרבה טיפים שיכולים לעזור לגברים ונשים השואלים איך להאריך שיער. הנה כמה עצות מובילות:

1. שמירה על תזונה נכונה – תזונה היא המרכיב החשוב ביותר בשמירה על איכות חיים. תזונה נכונה עוזרת להאריך שיער, מייצבת את לחץ הדם, מונעת השמנה וגם משפרת ביצועי כושר גופני. שמירה על תזונה נכונה מתחילה בגיל צעיר אך היא נמשכת גם לאחר מכן. תזונה מעניקה לשיער את הבסיס והתמיכה עבור שימוש בתכשירים. ללא תזונה נכונה לא ניתן למצות את הפוטנציאל של חפיפה או ייבוש. באופן עקרוני, התזונה הרצויה עבור הארכת שיער כוללת מזונות עשירים בפרוטאין כמו בשר, דגים, ביצים וסויה.

2. שתייה – שתייה מרובה של מים היא פתרון זמין ונפוץ לשאלה איך להאריך שיער. 8 כוסות מים מדי יום מחזקים את שורשי השערות ותורמים לצמיחה מאוזנת.

3. עיסוי של הקרקפת – אפשר להמריץ את מחזור הדם בקרקפת וכך לסייע לשיער לצמוח מהר. את העיסוי ניתן לבצע עם שמן ייעודי המיוצר על ידי חברות התמרוקים והקוסמטיקה, או עם שמן לשימוש ביתי. את השמן הזה מכינים עם חובובה, אבוקדו וקוקוס. מי שלא אוהב שמן יכול לעסות את הקרקפת עם שמפו במהלך החפיפה.

חפיפה, מרכך וייבוש

רוב האנשים מעוניינים להאריך שיער באמצעות פעולות שגרתיות של חפיפה, שימוש במרכך וייבוש עדין. תדירות החפיפה צריכה לעמוד על לא יותר מפעמיים-שלוש בשבוע. מומלץ להשתמש בשמפו יבש עבור קרקפת שומנית וכך לספוח את עודפי השומן ולרענן את הניחוח הטבעי שלו.

המלצה אחרת היא לבחור היטב את מרכך השיער. המרכך תורם לפתיחת קשרים והוא מעניק לשיער מראה חלק, טבעי ויפה. כדאי לעטוף את השיער עם המרכך במגבת חמה ולהמתין בערך 10 דקות לפי שטיפה במים זורמים.

עוד טיפ בשאלה איך להאריך שיער הוא להימנע מייבוש בפן. כדאי לייבש את השיער באופן טבעי באוויר הפתוח וגם לא לשפשף אותו בחוזקה בעזרת מגבת. השילוב בין פעולות נכונות של חפיפה, מרכך וייבוש מוכיח את עצמו והוא חיוני לטובת שמירה על השיער לאורך זמן רב.

Tagged , ,