טיפוח

איך לבחור קרם לחות

איך לבחור קרם לחות

כיום, החשיבות בשמירה על עור הפנים נחשבת לעניין קריטי שמשפיע לא מעט על האסתטיקה הכללית שלנו. טיפוח עור הפנים הוא משימה שיכולה להיות קלה, אבל גם יכולה להיות מורכבת למדי – תלוי באיזה מסלול תבחרו. אחד האמצעים האיכותיים ביותר לשמירה וטיפוח של עור הפנים שלכם, הוא קרם הלחות. התפקיד של קרם הלחות כבר מצוי בשם שלו, אך חשוב להבין שבפועל – הוא עשיר בחומרים שיכולים לשמור היטב על עור הפנים ועל החיוניות שלו ויש לבחור את הקרם שמתאים לפנים שלכם. אז איך לבחור קרם לחות?

 כך תבחרו בקרם הטוב ביותר עבורכם

  • איך לבחור קרם לחותהתאמה לסוג העור – קודם כל, בחירה בקרם לחות תלויה באופי של עור הפנים שלכם. יש אנשים עם נטייה לעור שמנוני יחסית, ויש אנשים עם נטייה לעור יבש יחסית. יש קרמים שונים לאנשים עם עור פנים שונה – למשל לעור שמנוני מתאים קרם עם חומצות אלפא, בעוד שלעור יבש מתאים קרם עם סיליקון ועם חומצה היאלורונית, שמאפשרים את הטיפוח המתאים. ברגע שבוחרים בקרם שמתאים לסוג העור – הוא גם יתפקד בצורה טובה יותר, ותוכלו להבחין בתוצאות תוך זמן קצר למדי.
  • גירוד וגירוי – בחלק מהמקרים, אנשים מדווחים שמריחה של קרם לחות מביא להתגרדות ולגירוי בעור הפנים ולאדמומיות מוגזמת ואפילו לפצעים. רצוי מאד להשתמש תמיד בקרם שכתוב עליו מלכתחילה שהוא איננו גורם לגירוי העור בשום מצב – ואפשר גם לחפש עליו מידע מקיף יותר באינטרנט ולוודא שזה נכון. לעתים, שימוש בתכשיר נוסף, יוכל לנטרל את השפעתו של הקרם.

 לא לשכוח לקרוא

שימו לב! אף פעם לא קונים קרם לחות בצורה עיוורת. ברגע שאתם בוחרים את הקרם, יש לקרוא  לעומק את רשימת המרכיבים שלו. אם השמות נראים לכם זרים – חפשו עליהם בזריזות מידע באינטרנט כדי להבין מה השפעתם על עור הפנים. כך תוכלו לבחור אך ורק בקרמים האיכותיים שבאמת יועילו לעור הפנים שלכם.

Tagged , ,